OTEL HAVLULARI

Otel Havlu Çeşitleri

Tatil ya da iş amacı ile seyahat edecek olanlar rezervasyon yaptırmadan evvel otellerin sunmuş oldukları tüm imkânları dikkate almaktadır. Kişisel bakım ürünleri de bunlar içerisinde ilk sıralarda yer alıyor. konuklar için çok önemli bir yere sahip olan otel havluları setleri, onların konforu ve rahatı için hazırlanmakta ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Otellerin daha prestijli bir hal almasını sağlayan otel havluları en üstün kaliteye sahiptir ve sağlığa zarar verebilecek olan hiçbir maddeyi içerisinde barındırmamaktadır. Gelen tüm taleplere ve ihtiyaca göre farklı setler halinde hazırlanan bu ayrıcalıklı ürünlerin üzerine otelin logosu bastırılabilmekte ve şık görüntüsü ile birlikte sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Otel traş setleri otellerin banyosuna konulmaktadır.

 Otel Havlularıi :

Konaklama boyunca ihtiyaçlarını karşılayan otel traş havluları içerisinde genel olarak 15 gram el havlusu, borrnoz takımları, tek kullanımlık ayak havluları yer almaktadır. Otelin logosu ile üretilen ve farklı seçeneklerin yer aldığı otel havluları kaliteli yapısı ile gelen konukların da beklentilerini karşılayacak düzeydedir.

Otel konukları için özel olarak tasarlanan otel havluları içerisine sizin taleplerinize göre ekleme yapılabilmektedir. Siz de hem otelinizin prestijini arttırmak em de gelen konuklarınızın memnun ayrılmasını sağlamak istiyorsanız eğer, kaliteli ve ayrıcalıklı olan bu otel havluları en uygun fiyat avantajları ile birlikte satın alabilirsiniz.

1 : 0
2 : 0
3 : 0
4 : 0
5 : 0
6 : 0
7 : 0
8 : 0
9 : 0
10 : 0